Cześć!

Razem z Dorotą z ZabawJAnki bardzo się cieszymy, że dołączyłaś/łeś do naszego projektu Zabawianki na JESIEŃ. Poniżej znajdziesz zagadnienia pogrupowanie tytułami piosenek. W środku każdego zagadnienia znajdziesz filmik z zabawą, zdjęcie potrzebnych materiałów oraz piosenkę w formie mp3 i podkład instrumentalny do ściągnięcia. Zapisz OD RAZU na swoim dysku!

W zagadnieniu PIOSENKI są załączone WSZYSTKIE utwory, w jednym miejscu, raz jeszcze dla przejrzystości.

W zagadnieniu ŚPIEWNIK znajdziesz wszystkie piosenki z akordami.

W zagadnieniu E-BOOK znajdziesz pdf z opisem zabaw, celów oraz ciekawostkami muzycznymi.


Dostęp do projektu otrzymujesz na 365 dni! To dużo, ale wierz mi, szybko leci. Pamiętaj, że wszystkie materiały pdf i mp3 możesz pobrać. Filmiki zostają tutaj i tracisz do nich dostęp po 365 dniach. Są one dla Ciebie jedynie pomocą. Opis zabaw znajdziesz także w e-booku.

POWODZENIA!

DOROTA I ASIA

PS. Będzie nam miło, jeśli wykorzystując nasze zabawy i piosenki przy publikacji w mediach społecznościowych oznaczysz @panirytmika i @zabajanki

BONUS OD PARTNERÓW

Zabawianki na jesień są projektem muzyczno-sensorycznym. Nasze rekwizyty są często robione ręcznie, ale wiemy, że istnieje wiele, polskich firm, które tworzą cuda. Z tego powodu do współpracy zaprosiłyśmy firmy, w których znajdziesz gotowe pomoce do jesiennych zabaw sensorycznych. Specjalnie dla naszych klientów mamy zniżki.

-20% NA SENSOKARTONY DO 30.11.2023, HASŁO: ZABAWIANKI

-10% NA PANELE SENSORYCZNE DO 31.12.2023, NA HASŁO: BEETHEMUSIC10


WAŻNE! Aby otrzymać zaświadczenie imienne za udział w szkoleniu:

  1. Oznacz WSZYSTKIE BLOKI JAKO UKOŃCZONO (wyklikaj wszystkie zagadnienia i Oznacz jako ukończone, także zagadnienie PIOSENKI)
  2. Po ukończeniu kursu automatycznie wygeneruje się w zielonej belce na górze imienne zaświadczenie, którego datą będzie data ukończenia (czyli kliknięcia ukończono).
  3. Po ukończeniu kursu jest on nadal dostępny (nie musisz się martwić, że zniknie jak wyklikasz, że ukończyłaś/łeś)

Koszyk
Scroll to Top