loading

O mnie

O mnie

_

Jestem żoną, mamą i Panią Rytmiką – tak na mnie mówią Maluchy nieświadome, że moje imię brzmi inaczej a to tylko nazwa zajęć. Ale przyjęło się i na swój sposób mnie to wzrusza.  Jestem też trochę praktykującym muzykologiem. Brzmi ładnie, niech tak zostanie!

Moje doświadczenie

_

Od 5 lat pracuję w warszawskich przedszkolach i Domach Kultury. Muszę przyznać, że w mojej pracy świetnie się bawię! Poprzez śpiew, grę i taniec razem z dzieciakami poznajemy świat dźwięków. Naszym ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia, która jak każdy rodzic wie dla dziecka granic nie ma.

Jestem muzykiem, muzykologiem, kulturoznawcą. Ukończyłam kurs Ruchu Rozwijającego 1 stopnia oraz liczne kursy umuzykalniające dla nauczycieli.  Od wielu lat jestem wiernym uczestnikiem Zjazdów Polskiego Towarzystwa Carla Orffa. Jestem także certyfikowanym trenerem Pomelody.

 

Muzyka

_

Kocham muzykę, która u mnie w domu jest od dziecka, uwielbiam tańczyć, śpiewać ii grać – na pianinie, skrzypcach, gitarze, ale tez i na bębenku czy plastikowych kubeczkach. Czasem sama tworzę na potrzeby zajęć nowe instrumenty, kawałek papieru staje się parasolem, kocykiem, wachlarzem. Mam doświadczenie śpiewu solo i w chórze, dlatego w czasie zajęć wykorzystuje elementy zabaw logopedycznych. Praca z dziećmi daje mi ogromną satysfakcję i energię.

Nie wiesz jak się bawić ze swoim Maluchem? Obserwuj profil Pani Rytmiki na Facebooku!

Zapraszam! Poznajmy się!

_