loading

Zajęcia

Mali Muzykanci

„Mali Muzykanci” to autorski program zajęć muzycznych dla niemowląt.
Zajęcia stworzone są z myślą nawet o najmłodszych! Zapraszam maluszki od 3 miesiąca życia do 2 roku życia. To najlepsza okazja, by rozpocząć muzyczną przygodę swojego dziecka. Jest ono w szczególnym okresie sensytywnym na muzykę. Nie musi jej wykonywać, ale rozwija potencjał muzyczny, który w nim tkwi.

Każde spotkanie to radość muzykowania i odkrywania świata dźwięków. Poprzez piosenki – melodię i rytm, ale także taniec i improwizacje na instrumentach otaczamy dziecko bogatym środowiskiem muzycznym. Korzystam z metody E.E. Gordona oraz C. Orffa.

Na zajęciach „Mali Muzykanci” (poza instrumentami) posługujemy się także różnymi przedmiotami codziennego użytku, byś mógł/mogła kontynuować zabawę w domu bez specjalistycznych sprzętów.

Zajęcia prowadzone są w języku polskim, ale wykorzystywane są zarówno polskie jak i angielskie piosenki.
Czas zajęć: 40 minut

Musical Families

Musical Families to zajęcia w “duchu Pomelody”!

Śpiewamy, tańczymy i gramy do piosenek Pomelody. Poprzez wspólną zabawę rozwijamy muzyczny potencjał naszych dzieci.

Cykl obejmuje 4 zajęcia, w czasie których poznajemy 8 piosenek Pomelody, które wykorzystujemy w różnych częściach zajęć, na różne sposoby.
Rodzice otrzymują sporą dawkę pomysłów na domowe muzykowanie.

Karnet na 1 cykl zajęć (4 zajęcia) to 150zł za całą rodzinę

Obowiązuje przedpłata.

Dlaczego taka forma? Zależy mi bardzo na tym, by stworzyć swobodną, rodzinną atmosferę. Jest to zdecydowanie łatwiejsze dla nas i dzieci, gdy spotykamy się w znanym nam gronie.

Czas: 45 minut