loading

Mali Muzykanci w Yogi Cafe

Mali Muzykanci to zajęcia muzyczne oparte o metodę gordonowską, z duchem orffiańskim i flow zajęć Pomelody.

Zajęcia prowadzone są w języku polskim, ale zawierają elementy języka angielskiego.  Są to piosenki ze znanego programu umuzykalniającego Pomelody.

Zajęcia dla dzieci 0-2lat

Czas trwania zajęć: 40 min

Zajęcia odbywają się w PONIEDZIAŁKI 10:30

Start: 15.06

Karnet na czerwiec: 3 zajęcia – 120zł

Grupa mała-zamknięta – możliwość udziału tylko 5 osób

Zajęcia odbywają się w Kawiarni Yogi Cafe (nie w sali gimnastycznej). Kawiarnia jest otwierana na czas zajęć. Bufet jest nieczynny.

Jesteśmy sami 😉

 

Bezpieczeństwo w czasie COVID

  • Z uwagi na dobro wspólne i bezpieczeństwo każdego członka zajęć nie przyjmuję zapisów na pojedyncze zajęcia. Działamy w grupach zamknięty, dzięki czemu dokładnie wiemy, kto jest obecny na zajęciach.
  • Wszystkie instrumenty i rekwizyty sa dezynfekowane,  każdy uczestnik otrzymuje swój zestaw na początku zajęć
  • W przypadku jakichkolwiek podejrzeń choroby uczestnik lub prowadzący jest zobowiązany niezwłocznie poinformować o tym fakcie. W takim przypadku zajęcia zostają zawieszone, a uczestnikom wysłane materiały online. Opłata za zajęcia nie podlega zwrotowi.

Obowiązuje przedpłata na zajęcia na podane w mailu konto.

W przypadku braku obecności, z jakichkolwiek powodów, na zajęciach zadatek nie będzie zwracany. W takim przypadku istnieje możliwość otrzymania zajęć online Mali Muzykanci na swoją skrzynkę mailową z dostępem tygodniowym, po wcześniejszym wysłaniu prośby na adres: panirytmika@gmail.com

Rezerwację miejsca można odwołać najpóźniej do soboty 13.06. W przypadku rezerwacji miejsca i braku obecności będzie wysłany mail z prośbą o zapłatę 50% wysokości karnetu.

Rezerwacja miejsca jest równoznaczna z akceptacją powyższych treści.

Data: 15-06-2020 - 29-06-2020

Lokalizacja
Yogi Cafe
Lazurowa 14, Warszawa

Loading Map....

Rezerwacja

Brak miejsc na zajęcia.