loading

Tańce zimowe dla dzieci

Witaj!

Tańce zimowe dla dzieci to wspólny projekt Pani Rytmiki i Musicat, czyli dwóch doświadczonych nauczycieli umuzykalniania w żłobku, przedszkolu i szkole. Razem stworzyłyśmy 11 autorskich tańców zróżnicowanych pod kątem trudności (dla dzieci 3-6 lat) oraz muzyki (znajdziesz i muzykę popularną i poważną i filmową)

Kupując projekt warsztatów Tańce zimowe dla dzieci otrzymujesz dostęp do swojego konta na stronie www.panirytmika.pl, na którym będą dostępne materiały w sposób NIEOGRANICZONY .

Na swoim koncie znajdziesz:

  • 11 wideo z nagraniami tańców zimowych,
  • 11 wideo z instruktażami do tańców zimowych
  • ebook z opisami tańców zimowych (tu znajdziesz konkretny i dokładny instruktaż krok po kroku oraz link do miejsca, gdzie znajdziesz nagranie)

W ramach tych warsztatów tanecznych możesz otrzymać także ZAŚWIADCZENIE w formie pdf  (należy po zakupie wysłać prośbę o zaświadczenie na maila tancedladzieci@gmail.com)

Jeśli potrzebujesz faktury NAPISZ KONIECZNIE o tym w komentarzu przy zakupie.

 

Cena Tańców zimowych dla dzieci to 99zł

 

Po wypełnieniu poniższego formularza, zostaną wysłane informacje z numerem konta, a następnie z potwierdzeniem i dalszymi wskazówkami o rejestracji.

Przypominam, że zgodnie z ustawą w przypadku treści cyfrowych, udostępnianych w całości po dokonaniu płatności, nie ma możliwości odstąpienia od umowy.

Data: 24-11-2020 - 31-12-2020

Lokalizacja
Polska
brak, Warszawa

Loading Map....

Rezerwacja

Zapisy na zajęcia zostały zamknięte.