loading

Tulitańce dla Kacpiego

Tulitańce to okazja na aktywne spędzenie czasu w radosnej atmosferze i w towarzystwie mam takich jak Ty! Razem rozgrzejemy się w rytmie gorącej samby, spalimy kalorie tańcząc rytmiczną cha-cha oraz ukołyszemy maluszki podczas zmysłowej rumby.

Jak wygladaja zajecia?
Zajecia rozpoczynamy krótką rozgrzewką, by po chwili dać się ponieść latynoskim rytmom. Nauczymy się tańczyć sambe, cha-cha, rumbę oraz jive’a. Na koniec czeka nas jeszcze streching.
Na zajecia przychodzimy chwilę wcześniej, by zdążyć się przebrać i zamotać. Tanczymy w zgodzie ze sobą i dzieckiem, czyli w razie chustobuntu spokojnie można tańczyć samemu 😉 a w razie nagłego napadu głodu oczywiście można się karmić.

Co zabrać ze soba?
Dziecko 🤣
Chustę lub nosidlo.
Wygodny strój.
Ubranie na zmianę dla maluszka (gdy jesteśmy zamotani pocimy sie razem).
Coś do picia.
Mnóstwo dobrej energii!

Tańczymy w skarpetkach.

Zajęcia będzie prowadziła Bożena Warpas (Rodzina na 5 plus).
Prywatnie mama czwórki chuściochów Patrycji (4.5) Wiktorii (3.5), Piotrusia (2) oraz Wojtusia (5 mcy).
Na pierwsze zajęcia z tańca towarzyskiego poszła mając niecałe 15 lat. Od tamtej pory taniec stał się jej pasją. Szkoliła się pod okiem takich tancerzy jak Marta Sztobryn (najmłodsza mistrzyni Polski) czy Kamila Drezno znana chociażby z Tańca z Gwiazdami. Wielokrotnie wygrywała Grand Prix organizowane przez Egurrola Dance Studio w kategorii Tańce Latynoamerykańskie na poziomie zaawansowanym. Po latach wspólnych treningów wyszła za mąż za swojego tanecznego partnera. Niedawno ukończyła również kurs na Doradcę Akademii Noszenia Dzieci. Teraz łączy swoje dwie pasje – taniec i chustonoszenie.

Koszt zajęć: 30zł za dziecko (rodzice bezpłatnie)

Płatność: Bardzo prosimy o przelanie pieniędzy na Skarbonkę Akcja Animacja dla Kacpra: https://www.siepomaga.pl/akcjaanimacjadlakacpiego
i przesłanie screenu/potwierdzenia na adres: animacjadlakacpra@gmail.com

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany godziny/prowadzącego w przypadku sytuacji losowej.

Data: 07-03-2020

Lokalizacja
Szkoła Tańca Jazz Point
Wolska 165, Warszawa

Loading Map....

Rezerwacja

Zapisy na zajęcia zostały zamknięte.